شرکت صنایع غذایی دراژه

تأسیس شرکت

شرکت صنایع غذایی دراژه با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی و تجهیزات کشورهای آلمان، فرانسه و بلژیک به عنوان
بزرگ‌ترین تولیدکننده تافی‌های روکش‌دار، مغز‌دار، کلاسیک و میوه‌ای و پودرهای ژله‌، ژله رژیمی‌، دسر میوه‌ای، کرم کارامل و کرم شکلات، در زمینی بالغ بر ۴۰۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی یزد تأسیس شده است.

این شرکت با رعایت کامل استانداردهای جهانی موفق به کسب نشان استاندارد تشویقی از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران شده و با تلاش خود توانسته گواهینامه‌هایISO 22000 , ISO 9001  و HACCP را نیز ازSGS  اخذ کند.
محور اصلی در کلیه فعالیت‌های شرکت صنایع غذایی دراژه، معرفی نسل‌های جدیدی از طعم‌ها و محصولات در جهت پاسخگویی به نیازهای مصرف‌کنندگان و کسب رضایت آنان است.

بیانیه رسالت شرکت صنایع غذایی دراژه

ما در شرکت صنایع غذایی دراژه انواع تافی (مغزدار، میوه­ای و روکشدار) را در طعم­ها و رنگ­های جذاب و شادی بخش با کیفیت عالی در محیطی تمیز و بهداشتی تولید می­کنیم.
ما با بکارگیری روش­های علمی روز دنیا و فناوری پیشرفته و با بهره­گیری از نیروهای باانگیزه و متعهد، به گونه­ای عمل می­کنیم که در کلیه زمینه ­ها به­عنوان یک الگو در سطح کشور، زبانزد همگان باشیم و سایر شرکت­ها عملکرد خود را در مقایسه با ما بسنجند.ما پرسنل شرکت دراژه با پایبندی به اصول اخلاقی و روحیه مشارکت، محیطی آرام، دوستانه و آکنده از صداقت و صمیمیت ایجاد کرده­ایم که هر کسی آرزوی عضویت در آن را دارد.
مدیران کارخانه، نیروی انسانی را مهمترین سرمایه خود می­دانند و با این نگرش، آموزش پرسنل را برنامه همیشگی خود برای بهبود مستمر مهارت، خلاقیت و فرهنگ سازمانی، قرار داده­ اند.تأمین امنیت شغلی کارکنان، ایجاد امکان رشد شغلی، بهبود شرایط کار، پاداش بر مبنای عملکرد و برنامه­های جانبی تفریحی، سیاست قطعی شرکت برای تقویت انگیزه پرسنل است.

 

 

صادرات:

این شرکت با رعایت کامل استانداردهای جهانی موفق به کسب نشان استاندارد تشویقی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران شده و علاوه بر آن توانسته است گواهینامه های ISO 9001، ISO 22000 و HACCP  را از شرکت SGS دریافت نماید. محور اصلی در کلیه فعالیت های شرکت صنایع غذایی دراژه معرفی نسل های جدیدی از طعم ها و محصولات در راستای پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان  خارجی و کسب رضایت آنان می باشد. مضافاً این که صنایع غذایی دراژه تاکنون موفق شده است به بیش از ۱۳ کشور در اروپا، آسیا و استرالیا محصولات خود را صادر نماید.

این شرکت قصد دارد در راستای افزایش صادرات غیر نفتی جمهوری اسلامی ایران و به منظور شناسایی هر چه بهتر محصولات ایرانی، و متعاقب تجربه موفق صادرات محصولات خود به کشورهای تاجیکستان، ترکمنستان، گرجستان، عراق، افغانستان، پاکستان، کویت، بحرین، امارت متحده عربی، عربستان سعودی، بوسنی و هرزگوین، اتریش و استرالیا صادرات به کشورهای جهان را گسترش دهد.

از این رو خواهشمند است در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات جهت اخذ نمایندگی داخلی و صادراتی با رعایت دستورالعمل شرکت تماس حاصل فرمایید.

۱۵- ۸۸۵۵۴۴۱۲(۰۲۱)

تلفن

۸۸۵۵۴۹۱۵(۰۲۱)

فکس

export@draje.ir b.naserbeik@draje.ir

ایمیل

نماینده‌ی انحصاری محصولات:

نی شیر

Milk Flavoring Straws
 Felföldi Édességgyártó Kft
www.felfoldi.hu

پاستیل

Jelleis
Fini Golosinas Espana S.L.U
www.fini.es