لودویگ

سلام من لودویگ هستم. این نامه رو از آلمان برای شما میفرستم. بسیار خرسندم از اینکه شکلات صبحانه‌ی تهیه شده با رسپی شخصی من رو انتخاب کردید. من معتقدم که مزه‌ها تا ابد در خاطر انسان می‌مونه و بسیار خوشحالم که در خاطرات شما نقش خواهم داشت. یک قاشق از این خوشبختی رو بچشید تا برای همیشه دوست و همراه من باقی بمونید.
از طرف لودویگ

کرم کاکائو با مغز فندق

کرم کاکائو و فندق مثل دو تا دوستی هستند که ترکیبشون جادو می‌کنه. اما هر فندق و هر کاکائویی نمی‌تونه تصور رویایی شما رو بسازه. آقای لودویگ برای این ترکیب معروف، زمان بیشتری گذاشته تا چیزی تولید کنه که وقتی نان بهش آغشته شد یا توی کیک و دسر ریخته شد، نان و آرد و هر ماده‌ی غذایی از اینکه با این کرم کاکائو ترکیب شدند از خوشحالی جیغ بکشند و شادی کنند. کرم کاکائو لودویگ یک گزینه‌ی خوش‌مزه و شادی‌آوره که متابولیسم بدن رو هم به شکل چشم‌گیری افزایش می‌ده. همه‌ی پیشنهادهای لودویگ، خو‌ش‌مزه و سالمه. میگی نه؟ امتحان کن!
نوش جان!

کره بادام زمینی کرانچی

کره‌ی بادام زمینی تخصص لودویگه. چون زمان زیادی رو صرف این کرده که به بهترین و سالم‌ترین کره‌ی بادام زمینی دست پیدا کنه. کره‌ی بادام زمینی لودویگ خوراکی محبوب افراد ورزشکار و سالمه. چون علاوه بر اینکه یک منبع پروتئین گیاهی مفیده، به کاهش اشتها و تامین انرژی بالا کمک می کنه. کره‌ی بادام زمینی لودویگ نه فقط برای ورزشکارا بلکه برای میان وعده‌ی بچه‌های سخت‌گیر، بزرگسال‌های عزیز و تمامی سنین و جنسیت‌ها مناسبه. چشم‌هاتون رو ببندید و بهترین کره‌ی بادام زمینی رو تصور کنید. حالا چشم‌هاتون رو باز کنید و این کره‌ی مرغوب لودویگ رو تحویل بگیرید.
نوش جان!

کره بادام زمینی ساده

اگر به سفره‌ی صبحانه یا سینی میان وعده‌تون خیره شدید و جای خالی یه چیزی رو از ته قلبتون احساس می‌کنید، یه خوراکی؛ که هم مقوی باشه و هم خوش طعم، هم برای تقویت حافظه خوب باشه، بتونه کلسترول خون رو کنترل کنه، گرفتگی عضلات ورزشکارها رو بهبود ببخشه و در نهایت باعث کاهش وزن بشه؛ پیشنهاد لودویگ برای شما یه کره بادام زمینی مرغوب و درجه یک با بافتی نرم و رویاییست.
نوش جان!

کره بادام زمینی
(بدون نمک و شکر افزوده)

« نه من رژیمم. نمی‌خورم.» این گفته‌ی خیلی از افرادیست که به خاطر شرایطشون مجبور می‌شن دور همه خوراکی‌های خوش طعم رو خط بکشن و همیشه دست رد به سینه‌ی تعارفات بزنند. اما اگر آقای لودویگ به شما کره بادام زمینی بدون شکر و نمکش رو تعارف کرد بدون شک بپذیرید. این کره که به کره رژیمی معروفه، بهترین پیشنهاد برای ورزشکاران، بدنسازان و رژیم‌گیرنده‌های عزیزه. چرا که این خوراکی سرشار از پروتئین و فیبره و باعث تقویت انرژی، کاهش وزن، حفظ سلامت ماهیچه و اعصاب و افزایش بهره‌ی هوشی می‌شه. لودویگ، خوش‌مزگی رو با سلامتِ تغذیه ترکیب کرده. پس این کره رو بزن روی نون و بگو زنده‌باد سلامتی!
نوش جان!

کرم کنجد با مغز فندق

قدیمی‌ها بارها گفتند که «آدم هوس اون خوراکی‌ای رو می‌کنه که در واقع بدن بهش نیاز داره.» بعدها توسط دانشمندان هم این مسئله ثابت شد. حالا هم اگر در طول هفته‌ی پرکار خودتون هوس فندق می‌کنید به این معناست که بدن شما نیاز به طعم خوش، فسفر و ویتامین‌های فراوان فندق داره. حالا آقای لودویگ تمام اون طعم فندق درجه یک و تازه رو با کرم کنجد ترکیب کرده. لودویگ کار سخت‌هاش رو انجام داده. شما فقط این کرم لطیف رو روی نان تازه بزن و بگو به به!
نوش جان!

کرم کنجد با مغز پسته

آقای لودویگ وقتی که این ترکیب بی نظیر رو برای اولین بار چشید، آفتابی که از لابلای برگ های درخت پسته روی صورتش می تابید رو احساس کرد. این آمیختگی کنجد و پسته در کنار هم علاوه بر فواید فراوانی که داره مثل انرژی بخشی در روزهای پرمشغله، کلسیم و پروتئین فراوان، بهبود دهنده‌ی رشد کودکان؛ یکی از خوش‌مزه ترین خوراکی ها برای صبحانه و میان‌وعده‌‌ هم محسوب می‌شه. این پیشنهاد مستقیم آقای لودویگ برای شماست.
نوش جان!

تنوع طعم و بسته‌بندی