دونیم

بادام‌زمینی روکش‌دار دونیم محصول جذاب و جدید دراژه‌ست. این بادام زمینی‌ها علاوه بر این‌که تمام خواص این مغز جذاب رو در خودش داره، بسیار خوش طعمه و هیچ وقت برای شما تکراری و یکنواخت نمی‌شه. چرا که در طعم‌های مختلف فلفلی، پنیری، باربیکیو، سیر و ریحان، کچاپ به بازار عرضه شده. این بادام‌زمینی‌ها با روکش‌های خوش‌طعمشون می‌تونن بهترین انتخاب برای بچه‌ها، نوجوان و جوان‌ها و حتی بزرگسال‌ها باشن. با دو نیم قراره همه، چیزای نصفه و نیمه رو فراموش کنند و مغز و مزه رو هم‌زمان بچشند. پس اگر توی سینی مزه و دورهمی‌ها، توی کیف و زنگ تفریح بچه‌ها و میان وعده‌ی آدم بزرگا جای خالی احساس کردید با حفظ آرامش و یک نفس عمیق دو نیم رو معرفی کنید. پس ما اینجاییم تا هر دو نیمه‌ بازی رو برنده باشید، تا مزه‌هاتون پر مغز و مغزهاتون بامزه باشه.

برای شنیدن داستان دونیم کلیک کنید.

و چی بهتر از یک مغز با مزه؟

محصولات

فلفلی

تندی طعم نیست؛ یک واکنشه. یک هیجان و ماجراجویی پر از شگفتی. بادام‌زمینی فلفلی دونیم مناسب برای جمع‌های دوستانه‌ایه که دست از خنده، هیجان و شادی نمی‌کشن. از این جمع‌هایی که انقدر می خندن تا کبود بشن یا توی شهربازی اون دستگاهی رو سوار می‌شن که تا ابرها بالا می‌ره و با یادآوری جد و آبا به پایین سقوط می‌کنه. مناسب برای تمام لحظات پر آدرنالین. با هیجان، انتخابش کن!

سیر و ریحان

این طعم، برای مزه‌شناسان حرفه‌ای و کارکشته طراحی شده. افرادی که اگرچه سرآشپز قهاری نشدن ولی لااقل در شکمویی به درجه استادی رسیدن. تاثیرِ شاهکار ترکیب بادام‌زمینی با سیر و ریحان تازه و کمی نمک رو تنها یک فوق تخصص مزه می‌تونه حدس بزنه. بهترین انتخاب برای لحظات خاص و تجربه‌های بی‌تکرار .با مهارت، انتخابش کن!

پنیری

این طعم، هیجان‌انگیز و پر از احساس خوبه. با چشیدن این مزه در لحظه‌ی اول احساس کودکی بازیگوش و شاد که یه حباب بزرگ در هوا ساخته یا با شوت اول توپش به دروازه چسبیده و گل شده رو خواهی داشت. ترکیب مزه‌ی پنیر چدار با طعم بادام‌زمینی، یه ترکیب جذاب و دل‌نشینه. با شادیِ بعدِ گل، انتخابش کن!

کچاپ

این طعم، بسیار محبوب و بر اساس مزه‌شناسی ایرانیه. به زبان ساده کمتر کسی پیدا می‌شه که از طعم کچاپ خوشش نیاد. بنابراین با یه طعم کلاسیک و پرطرفدار روبه‌رو هستی. این بادام‌زمینی با ترکیب کنستانتره‌ گوجه‌فرنگی، نمک و سرکه، رنگی طبیعی و مزه‌ای دوست‌داشتنی به سینی مزه‌ شما هدیه می‌ده. .بی برو برگرد، انتخابش کن!

باربیکیو

باربیکیو این طعم، مناسب افرادیه که بوی دود و کباب ذغالی هوش از سرشون می‌بره. کسایی که عاشق سفرهای ناگهانی و آواز خوندن با گیتار دور آتش‌ان. پس اگه به دنبال یه طعم خاص هستی که سینی مزه‌‌تون رو به تنهایی و بدون نیاز به دستگاه باربیکیو، گیتار، خواننده‌ خوش صدا و… تکمیل کنه، این انتخاب به همه‌ی خوراکی‌ها اولویت داره. :) بی شک، انتخابش کن!

بسته‌بندی دونیم

بادورم زمینی روکش‌دار دونیم، محصولی لذیذ با تنوع طعم بی‌نظیر و مناسب برای همه سنین و سلیقه‌ها. بسته‌بندی‌‌های ۳۵ گرمی دونیم میان وعده‌ای ایده‌آل و گزینه‌ای مناسب برای دورهمی‌‌ها و لحظات خوش شماست.